Partnerzy

uścisk dłoni dwóch biznesmenów

Zgoda buduje. Niezgoda rujnuje. fot. Shutterstock

Piłka nożna to gra drużynowa.

My również chcemy grać w drużynie i polecać Wam strony, które są wartościowe naszym zdaniem. Może któraś z nich Cię zainteresuje?

SureBety.pl

Biały napis Sure i pomarańczowy Bety i biały .pl na czarnym tle

Logo SureBety.pl

SureBety.pl to strona eksperta od zakładów bukmacherskich.

Krzysztof od 2007 roku uczy jak ogrywać bukmacherów i jest w tym skuteczny. Oprócz wiedzy technicznej znajdziesz tu takie rzeczy jak zarządzanie kapitałem, zarządzanie czasem czy psychologia gracza.

Krzysztof opisuje sytuację prawną w Polsce i doradza jak dostosować się do panujących na rynku warunków tak, by obstawianie było opłacalne dla gracza.

 

Typersi.pl

Duża czarna litera T na żółtym tle

Logo Typersi.pl

Strona Typersi.pl (kategoria Typy bukmacherskie) została założona w 2004 roku. Powodem jej powstania była pasja do sportu i zakładów sportowych. Byliśmy jednym z pierwszych tego typu serwisów w Internecie. Ideą jego powstania była pomoc osobom obstawiającym w znalezieniu dobrych typów bukmacherskich za darmo.

Nasza strona skierowana jest do osób obstawiających mecze. Użytkownik naszego serwisu nie musi przeprowadzać analiz przed postawieniem pieniędzy na wybrany zespół czy zawodnika. Dobre typy są wybierane spośród użytkowników, którzy osiągają największą skuteczność w obstawianiu. Użytkownicy obstawiający zakłady rywalizują ze sobą o comiesięczne nagrody, które przyznawane są w trzech kategoriach:

  1. Najlepszy wynik zakładów.
  2. Najlepsza skuteczność zakładów w zakresie 10-20 obstawionych zakładów.
  3. Najlepsza skuteczność obstawiania zakładów powyżej 20 obstawionych zakładów.

Naszym celem na przyszłość jest dotarcie do jak największej liczby odbiorców, a tym samym publikowanie jeszcze lepszych typów bukmacherskich oraz zdobywanie coraz lepszych nagród dla naszych graczy.