O nas

1. Legendy Futbolu to moje hobby

1.1. Kim jestem?

Mam na imię Krzysztof i bądźmy po imieniu.

LegendyFutbolu.com to moje hobby. Dosyć drogie hobby, ale na coś trzeba wydawać czas i pieniądze 😀 Strona powstała z pasji do piłki nożnej i najwybitniejszych piłkarzy.

1.2. Rozwój strony

W maju 2020 roku rozpocząłem zaawansowane prace, by rozwinąć stronę na tyle, na ile zasługują legendy futbolu na niej opisane. Jest to kosztowne i czasochłonne, ale wierzę, że jeśli wspomożecie mnie poradami w komentarzach, to wspólnie uda nam się zbudować coś wielkiego!

Stromo rosnące statystyki ruchu na stronie

Wyniki ruchu z google z marca 2021.

1.3. Cel strony

Strona ma być miejscem wspomnień. Chciałbym stworzyć kompendium, gdzie będziesz mógł poznać bliżej twoich ulubionych bohaterów boiskowych.

Piłka nożna to coś więcej niż sport. Wyznacza często sposób bycia czy sposób myślenia. Jest wytchnieniem od codzienności, a także pozwala się rozwijać i zaciskać więzi przyjaźni. Na zawodowym poziomie bywa czasem inaczej, ale o tym przeczytasz już w naszych artykułach.

2. Współpraca

Osoby zainteresowane współpracą zapraszam do kontaktu: legendyfutbolucom@gmail.com

5 1 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Buba
Buba
22 dni temu

W artykule o Zlatanie jest błąd. Opisane jest, że w barwach Ajaksu zdobył on bramkę z Interem i dotarł do półfinału ligi mistrzów w sezonie 2002/2003. W rzeczywistości Ajax odpadł wcześniej, a nie kojarzę bramki Zlatana. Interem, nie wiem skąd to info.

Balthazar
Balthazar
4 miesięcy temu

Witam.
Zapomniałeś o Młynarczyku. 3 miejsce mistrzostw świata, super puchar UEFA , iwiele innych osiągnięć. Troche sie zdziwiłem. Mój idol z młodości.
Pozdrawiam.